Náš Libor

Zpráva o Liborově skonu byla jistě pro všechny z nás bleskem z čistého nebe. Vždyť jsme se měli  ve středu sejít na Jaskyniarskom týždni u Bratislavy a ještě dopoledne toho dne, kdy zemřel, nám poslal SMS, že je v pořádku a přesouvá se na Donovaly podívat se na nové objevy v Jaskyni strateného prsteňa, po čemž toužil už od doby, kdy se o nových objevech dozvěděl.

Sedím u počítače a probírám se nemnohými fotografiemi, na kterých je i Libor a to i přes to, že s námi strávil bádáním a nejen bádáním mnoho času. Není divu. Libor totiž většinou stával na té druhé straně fotoaparátu, za jeho hledáčkem. Hodně fotil, hodně psal, hodně jezdil na kole a nejen na něm a hodně bádal. Jeho zájem o podzemí byl obrovský. To ostatně dokládají jeho webové stránky Amatérské dírolezení a také náš web a jeho příspěvky podepsané prostě Libor.

To, že byl Libor veselý chlapík a v jeho společnosti nám bylo dobře, můžeme vidět z následujících fotografií, které jsem vybral z různých akcí z posledních let od různých fotografů.

Pavel

Libor_16

Libor_15 Libor_14 Libor_13 Libor_12 Libor_11 Libor_10 Libor_09 Libor_08 Libor_07 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Libor_04 Libor_03 Libor_02 Libor_01Libor_20 OLYMPUS DIGITAL CAMERA Libor_18 Libor_17

 

2 komentáře u „Náš Libor

  1. Tomáš D.

    kluci,holky co víc napsat- upřímnou soustrast a veselé vzpomínky všem komu bude chybět.
    Tomáš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *